Gymlab

Najlepsze artykuły: listopad 2018

Kochani na wstępie przepraszamy Was za opóźnienie!

.Z Nowym Rokiem zmieniamy się na lepsze i mamy nadzieję, że zaskoczymy Was naszymi nowymi projektami.

 

Wracając do tematu. W listopadzie pojawiło się wiele ciekawych artykułów, które trzeba przeczytać.

 

Dwa artykuły są Damiana Parola

  • Pierwszy z nich to „Czemu tyję na ujemnym bilansie kalorycznym” . Odpowiedź wydaje się być prosta, czyli brak ujemnego bilansu kalorycznego. Autor zagłębia się w temat i wskazuje dwa główne czynniki, które utrudniają zrzucanie wagi.  Artykuł koniecznie trzeba podesłać osobom, które są na „wiecznej diecie”
  • Drugim wpisem który chcieliśmy wyróżnić jest temat testów na nietolerancje pokarmowe. Damian krytycznie odnosi się do skuteczności testów IgG czym wywołał spore zamieszanie ze względu na ich sporą popularność. Temat bardziej skomplikowany niż liczenie kalorii, ale z pewnością wart przeczytania.

Czy potrzebujemy dodatkowych witamin ? W powszechnej opinii współczesne warzywa i owoce są pozbawione wartości odżywczych. Czy faktycznie tak jest ? Na to pytanie odpowiedział Radosław Smolik w swoim artykule, który możecie przeczytać TUTAJ 


Jak już jesteśmy w temacie witamin to w ostatnich latach zdecydowanie największą popularność zyskała witamina C. O tym, czy faktycznie jest nam potrzebna, w jakich ilościach a także jakie są straty przy obróbce termicznej pisze Tadeusz Sowiński.   “Witamina C – potrzebujesz jej mniej niż myślisz” . 


W listopadzie pojawił się wracający jak bumerang temat – Low Carb vs. High Carb. Artykuł Konrada Klekota dorobił się dwóch części .


Oczywiście w naszym zestawieniu nie mogło by braknąć tematyki treningowej, a tu ponownie ekspert od sportów walki Amit Batra, który zdradza zestaw najlepszych 5 ćwiczeń, które poprawią siłę Twojego ciosu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X